IF CAFE – funkční showroom

Je název našich funkčních showroomů.  Kavárny a cukrárny, které jsou celé inspirované francouzskou gastronomii. Na začátku byla myšlenka na vytvoření funkčního showroomu, kde můžeme předvádět zákazníkům naše technologie a naše šéfcukrářka může zkoušet nové stroje, technologie a receptury. Pro tento projekt jsme vybrali málo frekventovanou boční ulici v Praze na Vinohradech. Již po 3 měsících si zákazníci tento koncept tak oblíbili, že pro původní myšlenku se již nedal používat. Kavárna byla od rána až do večera plná zákazníků, kteří chtěli ochutnat nové trendy v cukrařině.

IF café Belgická


Všechny výrobky, které zde nabízíme, pečeme v cukrárně, takže nám můžete vidět přímo pod ruce. Každý výrobek připravujeme v nejvyšší kvalitě dle receptur Ivety Fabešové. K výrobě využíváme nejmodernější cukrářskou technologii Bravo Trittico

Do IF Café můžete přijít na lehkou snídani, lahodný dezert po obědě nebo na večerní skleničku vína. Denně pro vás pečeme máslové croissanty s vanilkovým krémem, lahodné dezerty nebo slané francouzské koláče.

Abychom mohli dále zkoušet a prezentovat naše technologie a myšlenky, vytvořili jsem další funkční showroom. Vzniklo IF CAFE II. Celý koncept slouží jako vzorová kavárna s cukrářskou výrobnou. Interiér jsme realizovali se společností Cierreesse, která provozovnu nejen navrhla, ale celou rekonstrukci realizovala.

IF café Tylovo náměstí

IF café Werichova vila