Zmrzlinové vitríny

  • Charakteristika

Zmrzlinová vitrína je poslední článek od výroby zmrzliny po prodej zákazníkovi. Vitríny dělíme na levné prodejní a kvalitní prezentační. V levné vitríně zmrzlina nevydrží, často padá, přední sko se často rosí a díky defrostu se zmrzlina často velmi leskne. V kvalitní prezentační vitríně zmrzlina zůstává stejná i několik dní. Díky dvojitým vyhřívaným sklům nedochází k teplotním ztrátám a zmrzlina si zachová svůj tvar a další důležité vlastnosti.

Vitríny na zmrzlinu Cierreesse Meraviglia

Technologie Meraviglia na uchovávání zmrzliny patří mezi nejšetrnější způsoby uchovávání zmrzliny. Díky uzavřené vitríně nedochází k tak silné cirkulaci vzduchu. V této vitríně může zmrzlina zůstat i přes noc a nemusí se na noc vypínat.

Vitríny na zmrzlinu IFI

Největší výrobce vitrín, barů a chlazených stolů v Itálii. V nabídce je několik druhů vitrín, které se dělí podle designu, funkčnosti a náročnosti zákazníka.

Vitríny na zmrzlinu CIAM

Ciam patří mezi nejkvalitnější menší výrobce vitrín na zmrzlinu, cukrařinu,… Zmrzlinové vitríny nabízí od levnějších jednořadových po nejsložitější vitríny s dvojitým vyhřívaným sklem.