Luxusní interiéry

logo

Italské návrhy a kompletní realizace kaváren, cukráren, pekáren, hotelů na klíč,…

 

Stále více zákazníků se na nás obrací, abychom jim udělali opravdu originální a funkční interiér kavárny, cukrárny nebo pekárny…

Oslovili jsme proto absolutní špičku v Itálii.

 

CierreEsse Srl je společnost, která má dlouholeté zkušenosti s provozováním vlastních provozoven, které patří ke špičce v Miláně.

Společnost vznikla spojením dvou profesionálů ve svém oboru.

Jeden ze společníků se více než 30 let zabýval prodejem technologií pro kavárny, pekárny a cukrárny. Během svého působení vybavil více než 1000 provozoven v Itálii a stal se z něj odborník nejen v prodeji strojů a zařízení, ale také odborný poradce při výstavbě cukrářských a pekařských výroben.

Druhý společník patří mezi přední italské architekty. Jeho práci můžeme najít nejen v Itálii, celé Evropě, ale také v Americe a v Japonsku.

Spojením těchto dvou lidí vznikla společnost CierreEsse Srl, která dnes zákazníkům nabízí nejen nové nadčasové vitríny, ale také kompletní návrhy a realizace opravdu italských podniků.

Díky tomuto spojení nyní nabízíme kompletní návrhy a realizace interiérů kaváren, cukráren a pekáren včetně vybavení a zaškolení personálu.

Nenabízíme vitríny, chlazené stoly, lednice, stroje, ale jako jediní Vám vytvoříme zdarma návrh na podnik, který Vaší konkurenci vezme dech.

Pokud chcete opravdu pěkný a ekonomicky zajímavý podnik, který bude mít atmosféru a duši, neváhejte nás kontaktovat a nechte si zdarma připravit návrh včetně 3D vizualizace…

http://www.cierreesse.it