Vitríny na zmrzlinu IFI

  • Charakteristika

Ifi vyrábí vitríny na zmrzlinu více než 50 let. Vitríny na zmrzlinu IFI jsou rozděleny do dvou hlavních skupin.

Tradiční zmrzlinové vitríny Pozzetti jsou oblíbené hlavně v Itálii. Tento systém chlazení zaručí prodejci šetrnost vůči zmrzlině. V uzavřených nádobách je zmrzlina rovnoměrně chlazená a není vystavená cirkulaci nebo slunci. Pozzetti využívají staří zmrzlináři, kteří už nepotřebují prodávat zmrzlinu pomocí velkých prosklenných vitrín, ale celé město nebo vesnice už ví, že se zde prodává zmrzlina v největší kvalitě. Nový systém Pozzetti BELEVUE díky hornímu sklu umožňuje lepší prezentaci zmrzliny v systému Pozzetti.

Moderní systém prezentace je vhodný pro všechny typy provozoven. Zde si můžeme vybrat vitrínu na zmrzlinu buď v kulatém nebo hranatém designu. Vitrínu můžeme volit buď opláštěnou nebo neoplášťenou, s kompresorem intergovaným nebo zvlášť.

Spousta zákazníků dnes využívá vitríny na zmrzlinu, které lze kombinovat s cukrařinou. Taková vitrína má vždy označení 4 Stagioni. Díky regulaci teploty můžeme mimo sezónu vitrínu využít jako klasickou cukrářskou chlazenou cirkulovanou vitrínu.

 

# LUNETTE # SCREEN # CUBIKA # AKTIVA  # POZZETTICLOUD #BELLEVUE CON PANORAMA